Providing you the best range of mt8106iq weinview hmi, mt8102iq, weintek mt8102ie hmi, mt8106iq weintek hmi, weintek hmi - mt8072ip, 7 inch and mt8071ie hmi with effective & timely delivery.
₹ 15500 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 10 inch |
| Screen Size | 10.1" |
| Touch Screen Type | TFT LCD |
| Brand | Weintek / Weinview |
| Operating Temperature | -10 - 50 degree c |
| Voltage | 12 V |
₹ 16500 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 10 inch |
| Touch Screen Type | TFT LCD displays |
| Brand | Weintek |
| Resolution | 1024 x 600 pixels |
| Operating Temperature | 0-50 degree c |
| Voltage | 24 V |
₹ 19500 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 10 inch |
| Touch Screen Type | Resistive Film |
| Brand | Weintek |
| Resolution | 1024 x 600 pixels |
We are engaged in offering product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients.
₹ 16500 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 10 inch |
| Touch Screen Type | Capacitive |
| Brand | Weintek |
| Resolution | 1024 x 600 pixels |
| Operating Temperature | 0-50 degree c |
| Voltage | 24 V |
₹ 12499 / Piece Get Latest Price
| Touch Screen Type | TFT LCD |
| Operating System | embedded OS designed for fast boot times and reliable 24/7 operation |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Display Size | 7 inch |
| Brand | Weintek |
| Phase | Single Phase |
₹ 17000 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 10 inch |
| Touch Screen Type | Capacitive |
| Resolution | 1024 x 600 pixels |
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Touch Screen Type | Capacitive |
| Display Size | 10 inch |
| Resolution | 1024 x 600 pixels |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India