Our product range includes a wide range of dop-107ev delta hmi, 7 inch, 6sl3210-1ke14-3ub2 siemens vfd, delta dop-107wv, 7 inches hmi, dop-107bv delta hmi, 7 inch, 6sl3210-1ke21-7uf1 and atv930u75n4.
₹ 15400 / Piece Get Latest Price
| Screen size | 7 inch |
| Display Size | 7 inch |
₹ 23517 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 0.75 kW |
| Series | Micromaster 430 |
| Input Voltage | 200–240 V |
₹ 9000 / Piece Get Latest Price
| Screen size | 7 inch |
₹ 9500 / Piece Get Latest Price
| Screen size | 7 inch |
| Display Size | 7 inch |
₹ 32400 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 0.75 kW |
| Series | Micromaster 430 |
| Input Voltage | 380–480 V |
| Motor Power | 1 HP |
₹ 78662 / Piece Get Latest Price
| Product Series | Easy Altivar 310 |
| Motor Power (HP) | 2 HP (1.5 kW) |
| Input Phase | Single Phase |
| Supply Voltage | 230 V |
₹ 48361 / Piece Get Latest Price
| Product Series | Altivar Machine ATV340 |
| Motor Power (HP) | 10 HP (7.5 kW) |
| Input Phase | Single Phase |
₹ 13000 / Piece Get Latest Price
| Power | .75 HP |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India