Providing you the best range of siemens sitop psu8200 (6ep3337-8sb00-0ay0), input voltage: 440vac, output voltage: 24vdc, 6es72880kd100aa0, 6es72880ed100aa0, 6es72880cd100aa0 and omron smps s8vk c48024 with effective & timely delivery.
₹ 26000 / Piece Get Latest Price
| Series | SIYOP PSU8200 |
| Output Voltage | 24 V |
| Output Power | 40A |
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Series | SIMATIC S7-200 SMART PM207 |
| Output Voltage | 24 V |
| Output Power | 240 W |
| Input Voltage | 120–230 V AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| No Of Outputs | Single |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Series | PM207 |
| Output Voltage | 24 V |
| Output Power | 120 W |
| Input Voltage | 120–230 V AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| No Of Outputs | Single |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Series | SIMATIC PM207 |
| Output Voltage | 24 V |
| Output Power | 9W |
| Input Voltage | 120–230 V AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| No Of Outputs | Single |
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Series | S8VK S |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India