Offering you a complete choice of products which include sgm7j-04afc6s, msmd022s2v, panasonic mldet2310p ac servo drive, afpxhc30t-f panasonic plc, medln83be panasonic and 6es72770aa220xa0.
₹ 18000 / Piece Get Latest Price
| Phase | 1 phase |
| Motor Type | Rotary |
| Shaft Type | Straight with Keyway |
| Mounting Type | Face Mount |
| Voltage | 200 v |
| Rated Torque | 0.4 KW |
| Brand | Yaskawa |
₹ 16000 / Piece Get Latest Price
| Input Phase | Three Phase |
| Control Method | Speed |
| Brake | With Brake |
| Frame Size | A |
| Encoder Resolution | 20 bit |
| Voltage | 220 v |
| Brand | Panasonic |
Panasonic servo motor
₹ 18030 / Piece Get Latest Price
| Series | MINAS A6 |
| Power Rating | 100 W |
| Input Voltage | 200 VAC |
| Phase | Three Phase |
₹ 21500 / Piece Get Latest Price
| Communication Port | USB |
| Output Type | Transistor |
| Input/Output Configuration | 16/14 |
| Model Series | FPX |
We are engaged in offering product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients.
₹ 44850 / Piece Get Latest Price
| Series | MINAS A4 |
| Power Rating | 200 W |
| Input Voltage | 200 VAC |
| Phase | Three Phase |
₹ 36000 / Piece Get Latest Price
| Product Series | S7-200 SMART |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Output Type | PROFIBUS-DP Slave |
| Communication Protocol | MPI/PPI, PROFIBUS |
₹ 13700 / Piece Get Latest Price
| Series | MINAS A5 |
| Power Rating | 5 kW |
| Input Voltage | 230 VAC |
Panasonic servo driver
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Interface | Parallel |
| Backup Supply Voltage | 3v |
| Package Type | Combined Battery and Clock Module. |
| Operating Temperature | 0–70°C |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India