Pioneers in the industry, we offer hmi programming service, mitsubishi qd75p1 ., mitsubishi qd75mh2 ., repair & maintenance of plc, drive, control cards, industrial cards, servo drive repairing service and drive repair services from India.
₹ 4500 / Day Get Latest Price
| Brand Supported | Siemens |
| HMI Model Series | Siemens TP |
| Service Scope | Program Modification |
| Industry Served | Packaging |
| Programming Software | TIA Portal |
| Communication Protocol | Modbus RTU |
₹ 4179 / Piece Get Latest Price
| Series | FX2N |
| No Of I O Points | 24 I O |
| Output Type | Relay |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Communication Port | RS232 |
| Mounting Type | DIN Rail |
₹ 12356 / Piece Get Latest Price
| Series | Q Series |
| No Of I O Points | 24 I O |
| Output Type | Transistor |
| Input Voltage | 100 240 V AC |
| Communication Port | USB |
| Mounting Type | Panel Mount |
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Service Location | Sonipat & Noida |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
₹ 8500 / Month Get Latest Price
| Industry | Business |
| Deployment Model | On-Premise |
| Service Location | NCR ( Noida, Sonipat, Ghaziabad, Faridabad ) |
| Service Type | Technical support |
Minimum order quantity: 1 Month
₹ 30998 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 200 W |
| Input Voltage | 220 VAC |
| Phase | Three Phase |
| Control Mode | Speed |
₹ 4800 / Piece Get Latest Price
| Conductor Size | 0.75 sqmm |
| Outer Sheath Material | TPE |
| Shield Type | Foil And Braid |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India