Our product range includes a wide range of 3su1158-1hb20-1pt0 and 3su1050-1hb20-0aa0.
₹ 4200 / Piece Get Latest Price
| Series | 3SU1 |
| Button Type | Selector |
| Contact Configuration | 1NC |
| Cutout Size | 22.5 mm |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Series | 3SU1 |
| Button Type | Push Button |
| Contact Configuration | 1NO |
| Cutout Size | 22 mm |
| Rated Voltage | 24 V AC/DC |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India