Our range of products include elau controll card, l&t mccb, siemens mccb and zp06us vacuum cups smc.
₹ 450000 / Piece Get Latest Price
| Input Phase | Single Phase |
| Output voltage | 0V-230V DC |
| Output Current | Upto 500A |
| Control Signal | Analog |
| Brand | Elau |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Capacity | 1500 VA to 2500 VA |
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| No. of Poles | 3 Pole |
| Breaking Capacity | 50kA |
| Rated Current | 16A to 100A |
| Brand | L&T |
| Certification | CE Certified |
| Voltage | 415V |
| Model Name/Number | DL100 |
| Frequency | 50Hz |
₹ 3000 / Piece Get Latest Price
| No. of Poles | 3 Pole |
| Breaking Capacity | 10kA |
| Rated Current | 2.2 A |
| Brand | Siemens |
| Certification | CE Certified |
| Voltage | 415V |
| Material | ABS |
| Overall Width | 45mm |
| Range | Sirius Innovation |
| Motor Protection Component | Circuit Breaker |
| Series | 3RV2 |
| Overall Length | 97mm |
| Overall Depth | 91mm |
₹ 187 / Piece Get Latest Price
| Material | Silicon |
| Color | Black |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India