Providing you the best range of omron d4mc 5040 micro switch, omron d4mc 5000 micro switch, omaron limit switch z 15 esr, ideal limit switch idnj 30 and d4blk3-134707000 omron with effective & timely delivery.
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Actuator type | Plunger |
| Current rating | 10A |
| Circuit type | SPDT |
| Operating voltage | 250V AC |
| Contact type | Silver alloy |
| Terminal type | Screw |
| Operating force | 2N |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Actuator type | Plunger |
| Current rating | 10A |
| Circuit type | SPDT |
| Operating voltage | 250V AC |
| Contact type | Silver alloy |
| Terminal type | Screw |
| Operating force | 2N |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Switch Type | Plunger |
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Switch Type | Lever Limit Switch |
₹ 1620 / Piece Get Latest Price
| Switch Type | Interlock Key |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India