Our range of products include siemens sinamics 6se6400-3cc03-5cb3, siemens sinamics 6se6400-3cc02-6bb3 and siemens 6se6400-3tc14-5fdo ..
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 3.7 kW |
| Series | Micromaster 430 |
| Input Voltage | 440 V |
| Motor Power | 2 HP |
| Application | Conveyor |
| Part Name | Control Unit |
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 0.75 kW |
| Series | Micromaster 430 |
| Input Voltage | 380–480 V |
| Motor Power | 1 HP |
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Power Rating | 0.75 kW |
| Series | Micromaster 430 |
| Input Voltage | 380–480 V |
| Motor Power | 1 HP |
R.B. Singh (Owner)
Vexa International
Ground Floor, Q - 053, Defence Empire Colony 1, Dadri Road, Tilpatta Golchakker, Near Tilpata, Villege
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India